آخرین خبر/ فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ از دستگیری زوج سارقان خودرو و لوازم داخل آن با اعتراف به 40 فقره سرقت خبر داد.
سرهنگ مهدی فضلی علیشاه در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو و لوازم داخل آن در شهر هشتگرد شهرستان ساوجبلاغ، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار کلانتری 11 مرکزی قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد بیشتر سرقت سارقان مربوط به خودروهای مدل پایین بوده و آن ها با سرقت خودروهای فاقد دزدگیر و قفل پدال، لوازم داخل آن را به سرقت برده و خودرو را در خارج شهر رها می کردند.
سرهنگ فضلی علیشاه ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی سارق و همسرش شدند و با هماهنگی مقام قضایی آن‌ها را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه سارق به همراه همسرش در غالب خانواده اقدام به سرقت می کرده اظهار کرد: در تحقیق از سارقان ابتدا آن ها منکر هرگونه سرقت بودند اما در مواجهه با مدارک و مستندات به ناچار لب به اعتراف گشوده و به 40 فقره سرقت اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به کشف مقادیر زیادی اموال سرقتی در منزل سارقان بیان کرد: متهمان با تشکیل پرونده و به همراه اموال مکشوفه تحویل مراجع قضایی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af