ایسنا/ استاندار البرز گفت: پروژه‌های ادامه آزادراه شهید همت در البرز، قطار برقی گلشهر - شهرجدیدهشتگرد و فاز یک آزادراه تهران شمال در مراحل پایانی قرار دارند.
عزیزاله شهبازی ظهر امروز شنبه 30 شهریور در بازدید سرزده از ادامه بزرگراه راه شهید همت و کمربند شمالی‌کرج اظهار کرد: پروژه‌های ادامه آزادراه شهید همت در البرز، قطار برقی گلشهر - شهرجدیدهشتگرد و فاز یک آزادراه تهران شمال در مراحل پایانی قرار دارندکه وزیر راه و شهرسازی برای مراسم بهره برداری از این پروژه ها در البرز حضور می‌یابد.
وی با اشاره به روند پیشرفت پروژه‌های راه سازی استان البرز افزود: ایجاد امکان لازم برای تسریع در به ثمر رسیدن پروژه های ملی در استان‌ها یکی از ماموریت‌های اصلی استانداران است.
شهبازی ادامه داد : ادامه آزادراه همت به طول ۱۵ کیلومتر در البرز نیز از جمله پروژه‌های ملی و بسیار حائز اهمیت استان است که ظرف سه ماه اخیر برای به ثمر رسیدن آن اقدامات قابل توجهی به واسطه حضور معاون اول رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با اختصاص اعتباری ویژه، صورت گرفت.
وی با اشاره به روند تکمیل پروژه راه هشتگرد- طالقان، افزود: بهره برداری از این پروژه نیز طی حضور وزیر راه و شهرسازی منوط به تامین ایمنی کار راه شد و از آن تاریخ به بعد امکانات و تجهیزات ویژه ای برای به اتمام رساندن کار اختصاص یافت.
استاندار البرز به پروژه کمربند شمالی کرج به عنوان مکمل ادامه همت در البرز اشاره کرد و گفت: این پروژه نیز با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی طی تفاهم نامه‌ای بین شهرداری کرج و پیمانکار در حال پیشرفت است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af