مهر/فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: برنامه های اجرایی هفته دفاع مقدس در ۹ مولفه، ۵۵ عنوان و یک هزار و ۲۰۰ برنامه در استان برگزار می شود.
سردار امان الله گشتاسبی اظهار داشت: دفاع مقدس یک حرکت بزرگ مردمی بود که زمینه ایجاد حرکتی کارآمد و مردم سالار را در ایران اسلامی ایجاد کرد.
وی با اشاره به اینکه دفاع مقدس یکی از جلوه های عظیم و بزرگ انقلاب اسلامی است، افزود: در دوران دفاع مقدس اقتدار نظام اسلامی به رخ دشمنان کشیده شد و برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رسید.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: دفاع مقدس ما امروز در همه ابعاد همچون نوری می درخشد از همین حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس در واقع ترویج ارزش های اسلامی و خودباوری ملی است.
وی با اشاره به اینکه امروز دفاع مقدس و مقاومت مردم ما در آن دوران الگویی برای همه کشورهای اسلامی شده است، بیان داشت: از همین رو بهره برداری از دستاورد های دینی، توجه به عبرت های دفاع مقدس، تبیین نقش هم بستگی ملی، تکریم شهدا، جانبازان، رزمندگان و خانواده های معزز آن ها، تبیین قدرت دفاعی و بازدارندگی و تبیین نقش بی بدیل بسیج مردمی از وظایف ماست.
سردار گشتاسبی با اشاره به اینکه «ما پیروزیم» شعار محوری هفته دفاع مقدس امسال است، افزود: برنامه های اجرایی هفته دفاع مقدس در ۹ مولفه، ۵۵ عنوان و یک هزار و ۲۰۰ برنامه در استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c