آخرین خبر/ سرمربی تیم نساجی مازندران، اقدام آقای داود رفعتی در برخورد با تماشاگران و تهدید بر محرومیت خانگی را غیر‌حرفه ای دانست.
محمدرضا مهاجری پس از شکست یک برصفر تیمش نساجی برابر تیم شهرخودرومشهد درجمع خبرنگاران گفت : فوتبال خیلی شرایط برد وباخت دارد، یک جایی به صراحت می گویم که شرمنده مردم می شویم.
وی افزود: وقتی مسئولیت تیم نساجی را قبول کردیم، مشکلات درتیم وجود داشت، ومتاسفانه آرام آرام خودش را درنساجی نشان می دهد.
مهاجری ادامه داد: ما متاسفانه به علت مصدومیت، نویدهاشمی، سرلک رانداشتیم، بازی را خیلی خوب شروع کردیم وادامه دادیم.
سرمربی نساجی مازندران گفت د با مصدومیت نظری ، بیشتر برنامه های ما برهم خورد اما دربین دونیمه توانستیم شهرخودرو را کنترل کنیم.
مهاجری افزود : باخت با هرشرایطی بد هست وامروز نصیب ما شد وامیداوریم که دست به دست هم بدهیم ونساجی را برای لیگ برتر بلند کنیم.
سرمربی تیم نساجی مازندران درخصوص عملکرد رفعتی ناظر مسابقه نیز گفت، آقای رفعتی مدلش این هست، من می گویم قانون یک بحث هست، اما خود قانون انعطاف پذیر است، من یک جلسه هماهنگی قبل از بازی داریم.
مهاجری ادامه داد: یک طبل چیزی نیست که بازی را نگه داریم، بدترازاینها را در شهرهای دیگر داشتیم، ما دربازی های قبلی هم طبل داشتیم ودریک بازی حساس شما می آیید ونمیزارید!!
وی ادامه داد: ما حق نداریم این شور را از نساجی بگیرم ومتاسفانه شرایط را برای آنها حساس وتمرکز راازآنها نگریم واین حق را نداریم.
سرمربی تیم نساجی مازندران گفت، این حساسیت را ایجاد میکنیم، شما ناظر بازی وتهدید کردن اینکه اگر این وضعیت ادامه داشته باشد، بازی بعدی را بدون تماشاگر محکوم می کنم، اقدام غیرحرفه ای است و شما باید گزارش کنید.
امیدوارم قاضی برگردد
سرمربی تیم نساجی مازندران درخصوص غیبت محمد قاضی و سرلک گفت: بازیکنی که با تیم قرارداد دارد وکارت آن صادرنمی شود وفقط درتمرینات شرکت می کند، عصبی می شود وبه هرحال صبوری هم حدی دارد.
مهاجری افزود: در بازی برابر شهرخودرو واقعا درمیانه میدان کم داشتیم واگر بازیکنی درحد قاضی ویا سرلک دراختیار داشتم، خیلی وضعیت به نفع نساجی فرق می کرد.
وی در پایان ابرازامیداوری کرد با قولی که مسئولان تیم نساجی دادند، هرچه سریعتر با پراخت بدهی ها ، کارت بازی ۴ بازیکن این تیم نیز صادر شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9