پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان با اشاره به کشف بیش از 970 میلیارد ریال کالای قاچاق درطی 6 ماهه گذشته گفت:میزان کشف کالای قاچاق طی این مدت در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 23 درصد افزایش داشته است.
سردار علی آزادی در نشست خبری با رسانه های گروهی استان، با اشاره به اینکه مردم، رکن اساسی امنیت هستند، افزود: امروز اگر شاهد امنیتی مطلوب در سطح استان هستیم، به واسطه مشارکت مردم و تلاش های نیروهای امنیتی و انتظامی است.
وی با تاکید به اینکه رویکرد پلیس، رویکرد جامعه محور ومردم محور است، گفت: پلیس به عنوان یک ساختار اثربخش در جامعه باید با رعایت اخلاق عمومی و نگاه روانشناختی، مشارکت مردم را در ایجاد امنیت افزایش دهد.
وی مشارکت مردمی را مهم ترین اصل در تامین امنیت پایدار در جامعه دانست و تصریح کرد: نیروی انتظامی به دنبال همدلی و همزبانی، اعتماد و جلب مشارکت حداکثری مردم در راستای برقرای امنیت و آرامش است.
سردار آزادی اقتدار نیروی انتظامی را نشات گرفته از اعتماد مردمی دانست وبیان داشت : اقتدار به همراه یک ارتباط همه جانبه با مردم لازمه تحقق پلیس جامعه محور است.
فرمانده انتظامی استان کردستان با اشاره به گستردگی ماموریت های نیروی انتظامی واینکه این نیرو به دلیل نوع ماموریتش بیشترین ارتباط را در بین سایر ادارات با مردم دارد ادامه داد: مردم را همیار و پشتیبان خود می دانیم وبخش مهمی از ماموریت های خود را در حمایت وپشتیبانی مردم جستجو می کنیم.
سردار آزادی در ادامه به هفته ناجاوبرنامه های گرامی داشت این هفته اشاره کرد وگفت : هفته نیروی انتظامی فرصتی برای جلب مشارکت های مردمی در تامین امنیت ونمایش اقتدار ، توانمندی وکارآمدی پلیس جامعه محور است.
وی با اشاره به اینکه هفته ناجا امسال با شعار " پلیس هوشمند، امین مردم " از یازدهم مهرماه آغاز خواهد شد افزود: بیش از 300برنامه در سطح استان پیش بینی شده که با همکاری ومشارکت سازمان ها ونهادها به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.
فرمانده انتظامی کردستان دیدار با نماینده محترم ولی فقیه ، دیدار ودلجویی از خانواده های معظم شهدا وغبار روبی وعطر افشانی مزار شهداء، صبحگاه عمومی و برگزاری نمایشگاه فضای مجازی را از برنامه های مهم هفته ناجا در استان عنوان وتصریح کرد: برگزاری مانور موتوری موتور سیکلت سواران قانونمند، تجلیل از نمونه های ترافیکی ، اجرای طرح مردم یاری در مناطق محرم از دیگر برنامه های مهم هفته ناجا است.
سردار آزادی در ادامه با اشاره به موفقیت های انتظامی استان در حوزه های مختلف انتظامی وامنیتی وترافیکی اظهار داشت : طی 6ماهه گذشته بیش از 970میلیارد ریال توسط ماموران انتظامی استان کشف شد که میزان کشف کالای قاچاق در استان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 23درصد رشد داشته است.
وی ادامه داد: طی این مدت بیش از 720کیلو گرم انواع مواد مخدر در استان کشف که کشف این مقدار مواد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 57درصد افزایش را نشان می دهد.
فرمانده انتظامی کردستان در پایان با اشاره به اینکه به دنبال انجام اقدامات ایجابی برای تامین امنیت در جامعه نیستیم خاطر نشان کرد: رضایت مردمی هدف ما است وجز خدمت به مردم ورضایت آنان حقی برای خود قائل نیستیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34