ایرنا/ فرمانده پاسگاه محیط‌بانی سولاکان سقز از دستگیری چهار صیاد متخلف و غیرمجاز خبر داد و گفت: این افراد اقدام به صید غیرقانونی ماهی در رودخانه قره‌وله کرده بودند.
عطاالله صادقی اظهار داشت: صیادان غیرمجاز به صورت شبانه روزی و بدون مجوز اقدام به صید ماهی از رودخانه قره‌وله روستای چاپان سقز می‌کردند که توسط نیروهای گشت محیط‌بانی شناسایی و دستگیر شدند.
وی اضافه کرد: از این افراد، تعداد زیادی ماهی و تور صیادی کشف و ضبط شد و پرونده آنها پس از تکمیل شده برای تصمیم گیری نهایی و صدور رای به مراجع قضایی ارجاع خواهد شد.
صادقی با بیان اینکه این افراد پروانه فعالیت ندارند و بدون مجوز اقدام به صید ماهی میکردند، افزود: پاسگاه محیط‌بانی سولاکان در صورت مشاهده با افرادی که به صورت غیرقانونی از رودخانه های سقز اقدام به صید ماهی کنند، برابر قانون برخورد خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه تخلفات صید ماهی نسبت به سال های گذشته کاهش یافته است، یادآور شد: با وجود آگاهی و اطلاع مردم از این تخلفات و همچنین افزایش و مجهز شدن نیروهای پاسگاه‌های محیطبانی و پایش های شبانه روزی، تخلفات صید کاهش یافته است.
فرمانده پاسگاه محیطبانی سولاکان سقز گفت: در نیمه نخست امسال هشت مورد از این تخلفات کشف و ضبط شد و پرونده متخلفان برای برخورد قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34