ایرنا/ سرپرست اداره حفاظت محیط زیست بیجار گفت: محیط بانان این اداره یک قلاده گرگ گرفتار در داخل چاه را نجات دادند.
علی اصغر هدایت زاده اظهارداشت: در پی گزارش همیار دهستان خسروآباد مبنی بر گرفتار شدن یک قلاده گرگ در چاه آب کم عمق، محیط بانان شهرستان به همراه واحد آتش نشانی شهرداری بیجار به محل اعزام شدند.
وی یادآور شد: این قلاده گرگ که حوالی عصر چهارشنبه در چاهی ٦ متری در روستای خسروآباد گرفتار شده بود، با اعزام سریع نیروها از داخل چاه خارج و نجات یافت و در طبیعت رها شد.
وی همچنین از دستگیری چهار صیاد غیرمجاز ماهی از سوی محیط بانان این شهرستان خبر داد و گفت: این صیادان متخلف، قبل از اقدام به صید غیرمجاز ماهی در منابع آبی شهرستان با تورهای دیواری توسط محیط بانان شناسایی و در دام قانون گرفتار شدند.
هدایت زاده با بیان اینکه در بازرسی از این صیادان متخلف ٦ رشته دیواری به طول ٢٠٠ متر کشف و ضبط گردید، افزود: استفاده از تور دیواری ماهیگیری برای صید ماهی در سدها و منابع آبی به لحاظ تأثیرگذاری در کاهش جمعیت ماهیان، ممنوع است و به هیچ صیادی نیز مجوز استفاده از این تور داده نمی‌شود.
وی اظهار داشت: متخلفان دستگیر شده، بومی این شهرستان هستند و پرونده تخلف برای آنان تنظیم و به منظور رسیدگی و اعمال قانون به مراجع قضائی شهرستان معرفی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34