آخرین خبر/ سرمربی شهر خودرو از برتری تیمش مقابل نساجی در جام حذفی صحبت کرد.
یحیی گل‌محمدی بعد از برتری یک بر صفر تیمش مقابل نساجی مازندران در مرحله یک شانزدهم مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور گفت: بازی کردن مقابل هواداران نساجی کار بسیار سخت و دشواری است. فکر می‌کنم تا به اینجای فصل، بازی امروز یکی از بازی‌های خوب ما بوده است. بچه‌های ما به خوبی توپ و بازی را کنترل کردند.
وی در ادامه افزود: با پاس‌های زیاد تیم حریف را کنترل کردیم و بازی را در اختیار گرفتیم. بازیکنانم باغیرت مثالزدنی بازی خیلی خوبی انجام دادند و از آنها تشکر می‌کنم. خوشحالی من بیشتر بابت بازی خوب است تا نتیجه. مطمئنم تیم نساجی هم با پتانسیل خوبی که در زمینه بازیکن و هوادار دارد، می‌تواند روزهای خوبی داشته باشد.
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو درباره تیم نساجی هم خاطرنشان کرد: تیم نساجی، بسیار فیزیکی، خوب و دونده است. امروز هم تحت تأثیر بازی خوب بچه‌های ما بودند و نتوانستند از قابلیت‌های خود بهره ببرند. بازیکنان ما هم خیلی خوب فضاها را پوشش دادند و خوب دویدند. بازیکنان ما از نظر فیزیکی و دوندگی کم نیاوردند و تا لحظه آخر جنگیدند.
گل‌محمدی درباره غیبتش در نشست خبری پیش از بازی و ناهماهنگی مدیر رسانه‌ای تیم شهر خودرو با خبرنگاران مازندرانی، گفت: ما در راه بودیم و ساعت هفت هشت شب به قائم‌شهر رسیدیم. مدیر رسانه‌ای ما هم به اینجا نیامده است که بخواهد ناهماهنگی
ایجاد کند.
وی درباره غیبت سیدمهدی رحمتی در ترکیب شهر خودرو و اینکه آیا عدم حضور او در میدان به بازی تیم در جام حذفی ارتباط داشته است یا این روند در لیگ هم ادامه‌دار خواهد بود، اظهار داشت: درباره دروازه‌بان‌ها من تصمیم را به آقای داود فنایی که مربی دروازه‌بان‌های تیم شهر خودروست، می‌سپارم. چون مربی دروازه‌بان‌های ماست و تصمیم گرفت منادی امروز دروازه‌بان ما باشد. منادی تمرینات خوبی داشت و از طرفی هم سیدمهدی رحمتی برای ما مهره ارزشمند و مهمی است.
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در واکنش به طرح این مسئله که تیمش باید برای حضور در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا هم آماده شود و آیا به شناخت از وضعیت تیم خود رسیده است یا نه، گفت: فعلاً بازی‌های لیگ است و بازی‌های آسیایی ما از بهمن ماه شروع می‌شود. تا آن زمان هم شناخت خوبی از تیم پیدا کرده‌ایم و هم تیم به هماهنگی رسیده است. فرصت داریم تا آن موقع به شناخت کافی از تیم برسیم. از حالا زود است که بخواهیم در این مورد صحبت کنیم.
گل‌محمدی درباره اینکه بازیکنانی هم که شهر خودرو به عنوان بازیکن تعویضی به زمین آورد بازیکنان گرانقیتی بودند و سروش رفیعی یک بازیکن گرانقیمت محسوب می‌شود، اظهار داشت: از کجا می‌دانید گرانقیمت هستند؟ مگر قرارداد بازیکنان ما را دیده‌اید که چقدر است؟

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9