آخرین خبر/ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: در جهت تعظیم و تکریم شهدای گرانقدر و خانواده معظم شهدا و ضرورت زنده نگه داشتن نام و خاطرات شهدا در نام‌گذاری معابر و اماکن عمومی، نام شهدای گرانقدر باید در اولویت اول شهرداری‌های استان قرار گیرد.
مهدی رازجویان با عنوان اینکه حسب دستور استاندار مازندران نام‌گذاری معابر و اماکن عمومی باید با اولویت اول، نام شهدای هشت سال دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و شهدای مدافع حرم در دستور کار شهرداری‌های استان قرار گیرد، اظهار داشت: امنیت، آرامش و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون خون شهدایی است که در هشت سال دفاع مقدس و رخدادهای پس از آن تقدیم انقلاب اسلامی شده است. ‎
رازجویان در ادامه با اشاره به اینکه در جهت تعظیم و تکریم شهدای گرانقدر و خانواده معظم شهدا و ضرورت زنده نگه داشتن نام و خاطرات شهدا در نام‌گذاری معابر و اماکن عمومی شهدای گرانقدر باید در اولویت اول شهرداری‌های استان قرار گیرند، تصریح کرد: پس از نام‌گذاری نیز حق تغییر وجود ندارد.
وی اظهار کرد: در صورت تعویض تابلو و نصب تابلوی جدید در معابر و اماکن جهت پیشگیری از خطای احتمالی ضمن نظارت جدی بر اقدامات و فعالیت‌های پیمانکار مربوطه باید مراقبت شود تا تابلوهای جدید مزین به نام شهدا باشند.
گفتنی است در این خصوص مکاتبه ای نیز با شهرداری های استان صورت گرفته که در آن نسبت به تغییر نام اماکن عمومی و معابر هشدار داده شد .


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9