فارس/خطیب نمازجمعه شهرکرد با بیان اینکه مردم با بصیرت روستای «چنارمحمودی» اجازه ندادند دشمن از اتفاق پیش آمده سوءاستفاده کند، گفت: همه باید کمک کنند درمان بیماران در این روستا به‌خوبی صورت گیرد، این یک بیماری درمان‌پذیر است و نباید اجازه دهیم یاس و سرخوردگی بر مردم حاکم شود.
حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرکرد، گفت: اگر امروز انقلاب اسلامی پرچمی برافراشته است به این دلیل است که سخنش، سخن انبیاست.
خطیب نمازجمعه شهرکرد خاطرنشان کرد: پیروزی انصارالله امروز در منطقه نشان از دست پروردگار است، همه دربرابر یک قدرت کوچک ایستادند اما این گروه کوچک مقاومت کرد، شهید داد و مشکلات را تحمل کرد تا خداوند اینگونه به او قدرت دهد تا عربستان و آمریکا را متزلزل کند.
وی با اشاره به اینکه هر انسانی باید از خود مراقبت کند و اگر اینگونه باشد هیچ کدام از فضاهای پوچ و مبتذل همچون ماهواره، موبایل و اینترنت نمی‌تواند بر وی اثرگذار باشد، افزود: اگر از خودتان دستگیری کردید هیچ منحرفی نمی‌تواند به شما آسیب برساند.
نکونام با بیان اینکه فتنه‌گری دشمنان هیچ‌گاه پایانی ندارد و نباید از فتنه ترسید، ادامه داد: دشمنان فتنه‌های بزرگی مثل جنگ تحمیلی، فتنه 88، تحریم و... را برای اصل نظام جمهوری اسلامی تدارک دیده بودند، اما به فضل خدا و تدبیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب تیرشان به سنگ خورد.
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه انواع فتنه‌ها یکی پس از دیگری خنثی و با مقاومت مردم به جایی نرسید، عنوان کرد: یکی از این فتنه‌ها واقعه‌ای بود که در این استان به‌وقوع پیوست و در تلاش بودند تا آن را همچون یک مسئله بزرگ نشان دهند.
وی خاطرنشان کرد: اتفاق روزهای گذشته در یکی از روستاهای استان در منطقه‌ای رخ داد که مردمی ولایی، سالم، انقلابی و نجیب دارد اما سعی دارند تا مردم را در یک فتنه قرار دهند تا بتوانند یک مشکل عظیم به وجود بیاورند، اما مردم با بصیرت این روستا و این شهرستان اجازه ندادند دشمن از این اتفاق سوءاستفاده کند.
نکونام اضافه کرد: خواسته مردم از مسؤولان این است که عوامل این را مسئله شناسایی کنند، همه باید کمک کنند درمان بیماران در این روستا به‌خوبی صورت گیرد، این یک بیماری درمان‌پذیر است و نباید اجازه دهیم یاس و سرخوردگی بر مردم حاکم شود.
خطیب نمازجمعه شهرکرد تصریح کرد: از همین جا از همه اهالی روستای چنارمحمودی می‌خواهم که اولویت اصلی خود را درمان قرار دهند البته مسؤولان استانی نیز باید برای شناسایی علل و عوامل با رعایت حرمت و آبروی مردم اقدام کرده و با مسببان واقعه برخورد کنند.
وی به هفته نیروی انتظامی اشاره و خاطرنشان کرد: مجموعه پلیس خدوم، تلاشگر و بالنده هستند، این مجموعه برای اینکه بتواند به مردم خدمت‌رسانی کند 22 هزار جانباز و 13 هزار شهید تقدیم انقلاب و مردم کرده است.
نکونام با بیان اینکه امروز نیروهای مسلح و امنیتی ازجمله سپاه، ارتش و نیروی انتظامی هر کدام از دیگری بالنده‌تر است، افزود: همگی این سه نیرو در کنار یکدیگر با دیانت و معنویت به مردم ارائه خدمت می‌کنند.
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری به سالروز شهادت حضرت رقیه (س) دختر خردسال امام حسین (ع) در خرابه شام اشاره کرد و ادامه داد: در آستانه اربعین حسینی قرار داریم، همه دل‌ها پر می‌زند تا هر چه زودتر خود را به کربلا برساند و در کاروان عظیم حسینی حضور داشته باشد تا زمینه‌ساز ظهور مهدی موعود (عج) باشد.
وی تاکید کرد: امروز اربعین می‌رود تا انقلاب اسلامی و اهداف آن را به اوج برساند، اربعین یک عنایت غیبی است که خداوند به شیعیان ارزانی داشته است، افرادی که در این پیاده‌روی شرکت می‌کنند باید سفیرانی حسینی باشند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3