ایلنا/ مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: بارندگی و باد شدید در شهرستان بندرعباس موجب جاری شدن سیلاب و قطعی برق و خسارت به یک خودرو شد.
علیرضا صفاایسینی ضمن اعلام این مطلب افزود: بارندگی و وزش شدید باد شب گذشته در شهرستان بندرعباس آغاز شده که موجب قطعی برق مناطق شهری شده است.
وی دلیل قطعی برق در هنگام باد و باران امشب در شهرستان بندرعباس را شدت بالای وزش باد و باران عنوان کرد.
صفاایسینی خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز نیروهای شرکت برق در حال بررسی و رفع عیب به منظور اتصال مجدد برق در تمامی نقاط بندرعباس هستند که برق محلات در کوتاه ترین زمان ممکن وارد مدار شوند.
وی با شاره به اینکه تاکنون تنها خسارتی که اعلام شده افتادن درخت بر روی یک خودرو بوده است، افزود: تاکنون هیچ خبری مبنی بر خسارت به منازل شهرستان بندرعباس بر اثر بارندگی شب گذشته گزارش نشده است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با بیان اینکه وزش باد و بارندگی ها در استان تا روز دوشنبه ادامه خواهد داشت، گفت: این بارندگی ها با باد شدید همراه هستند و به صورت پراکنده تا روز دوشنبه در تمامی استان ادامه خواهد داشت.
وی تاکید کرد: به دلیل شدت وزش باد و باران به صورت لحظه‌ای قطعی برق را به همراه دارد اما سعی شده که این قطعی ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121