فارس/عمران خسروی، رئیس مرکز بهداشت اردبیل اظهار کرد: در روزهای گذشته طی بازدید از مراکز تهیه و عرضه مواد غذایی، 8 واحد صنفی پلمب و متخلفان پس از تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی استان معرفی شدند، به‌طوری‌که طی چندین بار به این واحدهای تهیه و توزیع مواد غذایی تذکراتی مبنی بر رعایت اصول بهداشتی صادر شده بود.
وی افزود: متأسفانه توجه‌ لازم از سوی این واحدها به اخطارها و تذکرات بازرسان بهداشت محیط اردبیل وجود نداشت، از این‌رو به منظور حفظ سلامت شهروندان طبق اختیارات قانونی مرکز بهداشت اردبیل این 8 واحد صنفی پلمب شد.
خسروی در ادامه گفت: در مسأله حفظ سلامتی شهروندان با هیچ یک از واحدهای مواد غذایی متخلف مماشات نخواهیم کرد و به شکل جدی با هرگونه تخلف برخورد انجام خواهد شد.
رئیس مرکز بهداشت اردبیل تصریح کرد: طرح گسترده و شبانه‌روزی نظارت بهداشتی در واحدهای تهیه، توزیع، نگهداری و عرضه مواد غذایی به شکل جدی توسط کارشناسان مرکز بهداشت اردبیل انجام می‌شود و مردم جهت حفظ سلامت خود در صورت اطلاع از هرگونه تخلفی در واحدهای تهیه و توزیع مواد غذایی سریعا به سامانه سراسری وزارت بهداشت و درمان ۱۹۰ اطلاع‌رسانی کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253