ایرنا/هواشناسی برای استان بوشهر شرایط جوی ناپایدار شامل رگبار پراکنده باران، رعدو برق و در مناطق مستعد با احتمال ریزش تگرگ، وزش تندباد لحظه‌ای همراه با گرد و خاک پیش بینی کرد.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: این ناپایداری برای برخی نقاط این استان با تمرکز بیشتر به نواحی شرقی و بخش‌هایی از مناطق جنوبی تا پایان هفته جاری ادامه دارد.
محمدرضا انصاری افزود: از ظهر فردا سرعت وزش باد شمال غربی تا حدودی افزایش می‌یابد و طی هفته پیش رو دمای هوا نیز به طور نسبی در این استان کاهش می‌یابد.
وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و در طول روز وزش باد، گاهی افزایش ابر و در ساعت‌هایی از بعد از ظهر تا اوایل شب در برخی نقاط همراه با رگبار باران، رعد وبرق و وزش تندباد به همراه گرد و خاک پیش بینی می‌شود.
انصاری ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد متغیر، گاهی جنوب غربی تا شمال غربی با سرعت ۸ تا ۳۲ کیلومتر در ساعت و در ساعت‎هایی از بعد از ظهر تا شب ۱۴ تا ۳۸ کیلومتر در ساعت و در هنگام وزش تندباد به بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد.
وی افزود: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا در سواحل استان ۳۰ تا ۹۰ گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر و در ساعت‎هایی از بعد از ظهر تا شب در هنگام وزش تندباد ۶۰ تا ۱۲۰ گاهی ۱۸۰ سانتیمتر پیش‌بینی می‌شود.
انصاری گفت: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۶:۵۲، مد اول ۱۲:۲۷ ، جزر دوم ۱۷:۱۲ و مد دوم ۲۳:۵۳ خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22