ایسنا/مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: از عصر امروز 13 مهرماه مناطق جنوبی استان و از فردا مناطق جنوب شرقی استان تحت تاثیر رعد و برق، رگبار و تند بادهای شدید موقت خواهند بود.
سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به وقوع سیلاب در مناطق مختلف کشور در روزهای شنبه و یکشنبه اخطار داده است. بر اساس این اخطاریه در روزهای اعلام شده، رشد ابرهای هم‌رفتی، رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید و بارش تگرگ، به ویژه در بعدازظهر و اوایل شب پیش بینی می شود که در روز شنبه مناطق هرمزگان، نیمه جنوبی و مرکز سیستان و بلوچستان، نیمه جنوبی کرمان و در روز یکشنبه هم شهرهایی مانند هرمزگان، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، جنوب شرق کرمان احتمال وقوع رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و بارش تگرگ، به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب وجود دارد.
بر پایه همین گزارش "مجید سعیدی" مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان درباره وضعیت جوی استان کرمان گفت: از عصر امروز (13 مهرماه) مناطق جنوبی استان و از فردا مناطق جنوب شرقی استان تحت تاثیر رعد و برق، رگبار و تند بادهای شدید موقت خواهند بود.
وی با بیان این مطلب که براساس پیش‌بینی‌ها دوشنبه این سامانه از استان کرمان خارج می‌شود، اظهار کرد: متاسفانه از دو روز پیش این بارش‌ها باعث خساراتی به برخی زیرساخت‌ها در جنوب استان شده است که در حال برآورد میزان خسارت هستیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00