صدا و سیما/فرمانده نیروی انتظامی پلدختر گفت: میزان کشفیات اموال مسروقه در ۶ ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این شهرستان ۱۷۰ درصد رشد داشته است.
سرهنگ همایون بخشی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری با وقوع سیل نیروی انتظامی پلدختر براساس شرح وظایف ناجا در مواقع سوانح و حوادث اقدامات مرتبط در حوزه های مختلف را انجام داد.
وی افزود: در جریان وقوع سیل در پلدختر علی‌رغم وظایف انتظامی این نیرو، یک هزار و ۷۰۰ مورد ارائه خدمات پزشکی و امدادی در سطح شهر پلدختر به شهروندان آسیب‌دیده داشته است‌.
سرهنگ بخشی بیان کرد: پرسنل نیروی انتظامی پلدختر ۲۸۴ عملیات امدادی در مسیرها و جاده های ارتباطی شهرستان انجام دادند و علاوه بر آن عملیات‌های مختلفی در حوزه های برخوردی و پیشگیری در پلدختر صورت گرفته است.
وی اضافه کرد: در جریان وقوع سیل اموالی از مردم به سرقت رفته بود که نیروی انتظامی موفق شد این اموال را به صاحبان آن برگرداند.
فرمانده انتظامی پلدختر ادامه داد: ۱۰۸ مرحله طرح پاکسازی نقاط آلوده شهرستان پلدختر، توسط نیروی انتظامی در برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر اجرا شده است.
وی افزود: نیروی انتظامی در سال ۹۸ که مقام معظم رهبری آن را به عنوان سال رونق تولید معرفی فرمودند مانند سایر نهادها و سازمان‌ها اقداماتی در حوزه های مختلف انجام داده و در این راستا با قاطعیت با قاچاقچیان کالا برخورد کرده است.
سرهنگ بخشی بیان کرد: نیروی انتظامی در برخورد با قاچاقچیان کالا از ابتدای سال جاری تاکنون موفق به کشف ۳۸ محموله بزرگ کالای قاچاق به ارزش ریالی ۵۵ میلیارد ریال و دستگیری ۳۸ نفر و تحویل آن به مراجع قضایی شده است.
فرمانده انتظامی پلدختر گفت: نیروی انتظامی، در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی در حوزه سرزمینی خود در سطح شهرستان پلدختر ۵۴۱ فقره، انواع عملیات پاکسازی در حوزه‌های مختلف را انجام داده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9