موج رسا/رئیس انجمن صنفی شرکت مسافربری استان زنجان با اشاره به کرایه‌های اتوبوس‌های زنجان تا مرز مهران گفت: کرایه ها امسال افزایشی نداشته است.
حسن امیریان با اشاره به اینکه کرایه اتوبوس‌های ویژه و عادی 100 هزار تومان است اظهار کرد: کرایه اتوبوس‎های کلاسیک از زنجان تا مرز مهران نیز 130 هزار تومان تعیین شده است.
وی با اشاره به اینکه نزدیک به 150 اتوبوس برای جابه جایی زائران اربعین در نظر گرفته شده تصریح کرد: اتوبوس‌های وی.آی.پی نیز 170 هزار تومان تا مرز مهران زائران را می برند.
رئیس انجمن صنفی شرکت مسافربری استان زنجان در مورد نظارت و جلوگیری از تخلفات احتمالی اتوبوس‌ها خاطرنشان کرد: انجمن نظارتی در پایانه مسافربری وجود دارد، مردم می توانند به سازمان راهداری نیز تخلفات را اعلام کنند و همچنین شکایت‌های خود را از طریق سامانه 141 ثبت کنند.
وی بیان کرد: اتوبوس مستقیم از زنجان به صورت ویژه در نظر گرفته شده که با مجوز راهداری بوده است. باید از مرز چزابه با این اتوبوس‌ها تردد کنند و بعد از خالی کردن مسافران به داخل کشور برگردند. برای آنها نیز شرایط ویژه در نظر گرفته شده و کرایه هر نفر 800 هزار تومان تعیین شده است.
امیریان با اشاره به اینکه اتوبوس به صورت مستقیم از زنجان تا نجف از مرز مهران امسال وجود ندارد، یادآور شد: هنوز مرز خسروی بسته بوده و زائران زنجانی از مرز مهران تردد می‌کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd