مهر/ مدیرعامل شرکت توزیع برق استان هرمزگان گفت: در اثر طوفان ۲۳ دستگاه ترانسفورماتور آسیب دیده که می‌توان گفت حدود ۳۰ میلیارد تومان به تاسیسات خسارت وارد شده است.
محمد ذاکری گفت: طوفان در بعضی از نقاط استان همراه با باران بوده و در برخی نقاط فقط باد شدید بوده که مجموعا حدود ۲۵۰ اصله پایه برق در این طوفان آسیب دیده‌اند.
وی در خصوص خسارات وارده به وسایل توزیع برق، عنوان کرد: ۲۳ دستگاه ترانسفورماتور آسیب دیده که با توجه به شرایط موجود می‌توان گفت حدود ۳۰ میلیارد تومان به تاسیسات خسارت وارد شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان هرمزگان خسارات وارده را کم شدن فروش و خسارت فیزیکی تاسیسات برشمرد و تصریح کرد: تا کنون بیش از ۹۵ درصد خاموشی‌ها رفع شده است و در تلاش هستیم که تا پایان امشب بتوانیم تمام مشترکین را برقدارد کنیم.
ذاکری با بیان اینکه در حال حاضر تمام خطوط ۲۰ کیلوولت برقدار هستند، ابراز داشت: تعدادی مشترک فشار ضعیف و پراکنده که باقی مانده است که در حال رفع شدن هستن و انشاالله تا پایان امشب همه برقدار می‌شوند.
وی با اشاره به این نکته که نیاز به اصلاح و کشت ۲۵۰ اصله پایه وجود دارد، تشریح کرد: عمدتا این ۲۵۰ اصله برق مصرف کنندگان بیرون از شهر و بیرون از منطقه مسکونی را تامین می‌کردند، در تلاش هستیم که مردم از نظر اقتصادی آسیبی نبینند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121