ایرنا/ ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار تصویبی از محل سفر اسفندماه سال گذشته رئیس جمهوری به استان بوشهر برای تکمیل طرح فاضلاب گناوه ابلاغ شد و مراحل جذب آن در دستور کار است.
فرماندار گناوه در نشست با رئیس و اعضای شورای اسلامی این شهر گفت: تکمیل فاضلاب گناوه ضروری است و همه دستگاه‌های اجرایی بویژه شورای اسلامی و شهرداری برای تشویق و همکاری مردم در اخذ انشعاب کمک کنند.
غلامرضا مهرجو اظهار داشت: در حوزه شهرداری اگر ثبات مدیریت شهری وجود نداشته باشد باعث هدر رفت می‌شود وقت و هیچگونه پیشرفتی حاصل نخواهد شد.
وی گفت: شورای اسلامی شهر با مجموعه شهرداری همکاری مناسب و ضابطه‌مند داشته و فعالیت های آنان در چارچوب قوانین و مقررات باشد.
فرماندار گناوه بیان کرد: شهرداری و شورا علاوه بر کارهای عمرانی باید در حوزه فرهنگی و اجتماعی با همکاری دستگاه‌های فرهنگی فعالیت های متنوع و عملکرد قابل قبولی ارایه دهند.
وی با بیان اینکه شهرستان گناوه قطب گردشگری استان بوشهر است، گفت: بهبود مبلمان و چهره شهر گناوه و توجه ویژه به جاذبه‌ها نقش بسزایی در رونق گردشگری و اقتصاد گناوه خواهد داشت که باید مورد توجه همه دستگاه‌ها بویژه شهرداری و شورا قرار گیرد.
مهرجو ادامه داد: نیاز است که با تعامل و برنامه ریزی مناسب، حضور گردشگران را بیش از گذشته تقویت کنیم تا هموطنانی که به این منطقه سفر می‌کنند انگیزه مجدد برای حضور داشته باشند.
وی گفت: باتوجه به مطالبه‌های بحق شهروندان و الزام به رعایت قانون بویژه در حوزه راهنمایی و رانندگی، تقاطع های شهرستان با تخصیص اعتبار لازم به سیستم پایش تصویری به عنوان یک ضرورت مجهز شوند.
فرماندار گناوه بیان کرد: اعضای شورار در فرصت ۲ سال باقی مانده خدمت در حل مشکلات شهر مجدانه بکوشند و به نیازهای مردم پاسخگو باشند.
شهر گناوه در شمال استان بوشهر از جمعیت ۱۰۳ هزار نفری این شهرستان ۷۰ هزارنفر در آن سکونت دارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22