فارس/رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جم گفت: چمن مصنوعی بزرگ واقع در شهر بهارستان با پیشرفت 90 درصدی همراه است و به‌زودی افتتاح می‌شود.
عباس دراهکی با اشاره به وضعیت پروژه چمن مصنوعی بزرگ در شهر بهارستان اظهار داشت: عملیات احداث پروژه چمن مصنوعی بزرگ شهر بهارستان در حال حاضر با پیشرفت 90 درصدی همراه است و در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جم افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون تومان در کنار سالن ورزشی شهر بهارستان در حال اجرا است و یکی از پروژه‌های مهم شهرستان جم محسوب می‌شود.
وی بیان کرد: با افتتاح این پروژه، تیم فوتبال پارس جنوبی و رده‌های پایه می‌توانند از آن استفاده کنند و مشکلات کمبود زمین تمرین برای تیم‌های فوتبال شهرستان جم نیز رفع خواهد شد و در حال حاضر تمام تلاش مجموعه اداره ورزش و جوانان تکمیل با کیفیت این پروژه است.
دراهکی خاطرنشان کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان همکاری بسیار خوبی با اداره ورزش و جوانان داشته‌اند و امیدواریم با تکمیل این پروژه بتوانیم خدمات خوبی نیز به ورزش دوستان و جوانان بهارستانی ارائه دهیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22