ایرنا/معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک محلی برای روزهای آینده استان را فرا می‌گیرد.
مهرداد قطره سامانی افزود: سرعت باد در برخی ساعات در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه به ۶۰ تا ۶۵ کیلومتر بر ساعت نیز می‎رسد و با فعال کردن چشمه‌های گرد و خاک استان، کیفیت هوا را کاهش می‎دهد.
وی با اشاره به افزایش ابر برای اواسط هفته، از افزایش یک تا ۲ درجه‌ای دما در استان خبر داد و گفت: با وجود افزایش ابر بارشی در استان شکل نمی‌گیرد.
قطره سامانی با بیان اینکه شهرکرد صبح روز یکشنبه خنک‌ترین مراکز استانها گزارش شد، تصریح کرد: دمای شهرکرد به یک درجه سانتی‌گراد کاهش یافته است.
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری شکل‌گیری بارش‌های موثر در استان را از اواخر مهر ماه اعلام کرد و افزود: بارش‌های موثر ابتدا از شهرستان کوهرنگ آغاز می‌شود و سپس در نیمه اول آبان ماه بارش‌های سراسری در استان شکل می‌گیرد.
چهارمحال و بختیاری سرچشمه ۲ رودخانه زاینده‌رود و کارون و بخشی از رودخانه دز است و کمبود بارش‌ها در این استان، استان‌های خوزستان و اصفهان را با چالش کم‌آبی مواجه می‌کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3