ایرنا/ دبیر هیات فوتبال استان روز یکشنبه در این خصوص در مصاحبه ای اظهار داشت: با اعلام کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال، تیم شاهین خزر رودسر به همراه تیم مقاومت گلساپوش یزد به عنوان نمایندگان ایران در مسابقات فوتبال ساحلی جام باشگاه های جهان حضور خواهند یافت.
فرزاد سیری افزود: بر این اساس، نخستین دوره مسابقات فوتبال ساحلی جام باشگاه‌ های جهان از ۲۹ مهرماه در شهر آنتالیای ترکیه آغاز می‌شود که زبده ترین تیم های فوتبال ساحلی کشورهای مختلف به مدت یک هفته با هم رقابت می کنند.
وی ادامه داد: با توجه به محدودیت تعداد تیم اعزامی و انصراف تیم پارس جنوبی از این رقابت ها، برای استان های گیلان و یزد که از سابقه زیاد و نتایج خوبی در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور برخوردار هستند ، به هرکدام یک سهمیه داده شد تا در این مسابقات حضور یابند.
وی بیان کرد: البته گفته می شود که تیم فوتبال ساحلی شاهین خزر رودسر برای حضور قدرتمند در اولین دوره رقابت های جام باشگاه های جهان ، با تلفیقی از بازیکنان دو تیم شاهین خزر رودسر و پارس جنوبی در این مسابقات حاضر خواهد شد.
دبیر هیات فوتبال گیلان خاطرنشان کرد: همچنین قرار است محمد احمدزاده کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان و بازیکن تیم اسپارتاک مسکو نیز در جام باشگاه های جهان، در ترکیب شاهین خزر رودسر حضور یابد و در این مسابقات برای تیم زادگاهش به میدان برود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0