آخرین خبر/ مالک باشگاه نساجی مازندران می گویدحامیان دروغین نساجی کجا هستند و چه کسی به بنده و آقای حدادیان که سرمایه‌گذاران بخش خصوصی هستیم، انگیزه می‌دهد؟
فرهاد صنیعی‌فر یکی از مالکان و رییس هیات مدیره این باشگاه، با بیان اینکه انگار دست‌هایی در کار است که نمی‌خواهند شمال کشور صاحب یک نماینده قدرتمند در لیگ برتر باشد، اظهار داشت: همانطور که شاهد بودیم طی سال‌های اخیر تیم‌هایی مثل ملوان، سپیدرود و خونه‌به‌خونه به ورطه نابودی کشانده شدند و متاسفانه در این میان بی‌تفاوتی مسئولان شمال کشور مورد سوال
واقع است.
وی با اشاره به اینکه ظاهراً چنین بلایی قرار است سر نساجی هم بیاید، افزود: تمام گرفتاری‌هایی که شما در باشگاه نساجی مشاهده می‌کنید، فقط به‌ واسط نبودِ مدیران و نمایندگان مجلس قدرتمند است.
مالک و یهیات مدیره باشگاه نساجی مازندران با اعلام اینکه شما نمایندگان مجلس دیگر استان‌هایی که نماینده در لیگ برتر دارند را مشاهده کنید، نمایندگان مجلس ما را هم ببینید، خاطرنشان کرد: نمایندگان دیگر استان‌ها حتی بر سر انتخاب داور بازی نیز فدراسیون و وزارت ورزش را زیرفشار و قدرت خود قرار می‌دهند؛ حتی به گل خوردن یا زدن در دقایق پایانی مسابقات هم ورود و در این خصوص با زعمای ورزش به نفع تیم شهر و استان خود مکاتبه می‌کنند اما نمایندگان ما چطور؟ اصلاً خبری از ما دارند و حال تیم را می‌پرسند؟ نساجی در اولویت چندم آنها قرار دارد؟
صنیعی‌فر خاطرنشان کرد: مسوولان و نمایندگان مازندران که تمام سعی‌شان این بود بنده و آقای حدادیان هر طور که شده تیم‌داری کنیم، الان کجا هستند؟ چرا از ما حمایت نمی‌کنند، هیچ تسهیلات و کمکی که به ما نمی‌کنند، حداقل توانایی آن را هم ندارند که از حق ما در فدراسیون فوتبال دفاع کنند؛ زور فدراسیون زیاد است و زور ما کم! آیا نمایندگان مردم قائم‌شهر و مازندران به فکر تنها نماینده استان‌شان و شمال کشور در لیگ برتر هستند؟
مالک و رییس هیات مدیره باشگاه نساجی مازندران تصریح کرد: ما حدود ۲ میلیارد تومان بابت تبلیغات محیطی از فدراسیون طلبکاریم، حق پخش ما هم که معلوم نیست چه بلایی سرش آمده، با همه این وجود، الان به فدراسیون بدهکار هم شده‌ایم، چرا هیچ فریادرسی در این استان نیست؟ حامیان دروغین نساجی کجا هستند دقیقاً؟ چه کسی به بنده و آقای حدادیان که سرمایه‌گذاران بخش خصوصی هستیم، انگیزه می‌دهد؟ هیچ‌کس! سرمایه‌گذاری ما بدون بازده است و حتی یک‌ریال هم کسب درآمد نمی‌کنیم، آن‌وقت به آقایان بدهکار هم شده‌ایم.
مالک و رییس هیات مدیره باشگاه نساجی مازندران اضافه کرد: متاسفانه عده‌ای فکر می‌کنند ما بی‌خیالیم و به‌فکر تیم نیستیم، مگر می‌شود مالک یک تیم ذره‌ذره آب شدن تیمش را ببیند و طاقت بیاورد؟ برای بنده هم این وضعیت، بسیار سخت و جانکاه است اما چه کنیم که گرفتار وعده و وعیدهای مسوولان شده‌ایم.
وی در پایان عنوان کرد: ظاهراً خوبی‌های ما از حد و حدود خود گذشته و این بلاها حق‌مان است، با این کارها صنیعی‌فر و حدادیان ذلیل نمی‌شوند بلکه این تیم نساجی است که نابود می‌شود، حقیقتاً با این وضعیت ادامه تیم‌داری برای ما غیرممکن می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9