ایرنا/ شهردار منطقه ۱۰ کرج اعلام کرد که ساماندهی جاده مخصوص در محدوده کرج با محور توسعه،‌آبادانی و برنامه‌ریزی کارشناسی آغاز شد.
مجتبی اسکندری روز یکشنبه با اشاره به آغاز پروژه تراش و روکش آسفالت مکانیزه بزرگراه شهید لشگری (جاده مخصوص) تهران - کرج اظهار داشت: با توجه به میزان بالای ترددِ وسایل نقلیه به ویژه خودروهای سنگین از این محور و فرسایشِ آسفالت آن طی سالیان متمادی، با پیگیری‌های انجام شده عملیات تراش و روکش آسفالت جاده مخصوص در مسیر رفت و برگشت و با استفاده از ماشین‌آلات مکانیزه،اجرایی شد.
این مسئول با بیان اینکه لکه‌گیری معابر اصلی منطقه نیز به صورت مکانیزه انجام می‌شود،افزود: براساس برنامه‌ریزی‌ها ۱۵ هزار تن آسفالت برای ساماندهی جاده مخصوص اختصاص یافته است.
اسکندری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ساماندهی ورودی شهر کرج در محدوده منطقه ۱۰ شهرداری کرج ،‌اظهار داشت: خاکریزی های برای نصب ۶ هزار باکس گل انجام شده است.
شهرداری منطقه ۱۰ کرج در شرق این کلانشهر واقع شده و جمعیتی حدود ۱۰۰ هزار نفر را تحت پوشش خدمات خود دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af