فارس/نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز اصل موضوع روستای چنارمحمود لردگان مشخص نشده است.
محمد خالد سردشتی در خصوص حواشی به وجود آمده و اتفاقات مربوط به روستای محمودچنار لردگان اظهار داشت: همانطور که شما هم اطلاع پیدا کردید، در یکی از روستای شهرستان لردگان به نام چنارمحمود برای مردم ولایتمدار آن منطقه مشکلی پیش آمد.
وی افزود: بنده با وزیر بهداشت تماس گرفتم و موضوع را منتقل کردم و آنها هم از مسیر فوق به رفع و رجوع مشکل پرداختند.
وی ادامه داد: پس از مدتی که احساس کردیم نگرانی‌ها افزایش پیدا کرده و مردم هم گلایه و تجمعاتی هم در سطح شهر داشتند، بنده روز جمعه با توجه به اینکه مأموریت هم داشتم در مسجد روستا جلسه‌ای تشکیل شد و همه مردم روستا هم حضور داشتند.
وی افزود: بنده حرفهای همه و گلایه‌هایشان را شنیدم و جمع‌بندی خوبی داشتیم که به عنوان نماینده این شهرستان مسائل را از کانال اصلی، اصولی و کارشناسی دقیق پیگیری کنیم.
وی خاطرنشان کرد: امروز با توجه به مشغله موجود و روز گذشته در شهرستان اغتشاشاتی به وجود آمد (که البته آرام شد و دیگر اغتشاشی وجود ندارد) ، بنده خود را به مجلس رساندم و پیرو تعهد اخلاقی توانستم با کمک همراهانم تحقیق و تفحصی در دستورکار مجلس قرار دهیم.
وی بیان کرد: ما از آقای لاریجانی دستوری برای کمیسیون بهداشت گرفتیم که بتوانیم این را هم از کانال خود با اعزام گروهی از طریق این کمیسیون مورد بررسی قرار دهیم که منشأ این موضوع چه بوده و گزارش دقیق وکارشناسی به مجلس ارائه شود.
وی خاطرنشان کرد: بنده تذکری هم به وزیر بهداشت خواهم داشت چرا برخی اظهارنظرها باعث شد که نه تنها آرامش به جامعه برنگردد بلکه باعث شد نگرانی‌های جدی ایجاد کند و بنده از مسئولان خواهم خواست ببینیم به چه دلیلی این اظهارنظرها انجام شده است. شاید می‌شد به شکل دیگری که بتوانیم رضایت مردم را جلب کنم مسائل را مطرح کنم.
وی در خاتمه گفت: اعتقاد من این است که هنوز اصل موضوع روستای چنارمحمود لردگان مشخص نشده است و آنچه که می‌خواهیم این است که مردم آرامش خود را حفظ کنند و این مسئله در چارچوب علوم پزشکی با توجه به شناختی که از حوزه علوم پزشکی کشور داریم طی شود و ما هم به عنوان نماینده مردم مطالباتشان را پیگیری می‌کنیم و قطعا تابع قانون هستیم. از وزارت بهداشت می‌خواهیم تشخیص و موارد خاص‌تری که مردم دارند حتما تا آنجا که این موضوع اهمیت پیدا کرده رایگان دراختیارشان قرار بگیرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3