ایلنا/استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه 95 درصد از مردم روستای چنارمحمودی لردگان سالم اند، گفت: ما قصد توهین به مردم را نداشته و نداریم و اگر سوء تفاهمی پیش آمده از اهالی روستا عدرخواهی می کنیم.
اقبال عباسی در جمع مردم روستای چنار محمودی گفت: آزمایش مورد نیاز برای حدود یکهزار و 400 نفر از اهالی روستا انجام شده است و حدود ۹۵ درصد مردم سالم هستند.
وی افزود: ما اینجا حضور یافتیم تا مردم روستا را از نزدیک ببینیم و مشکلات آنان را بشنویم و در کنار هم برای پیدا کردن راهکار و حل مشکل تلاش کنیم.
استاندار چهارمحال و بختیاری خطاب به مردم روستای چنارمحمودی گفت: ما قصد توهین به مردم را نداشته و نداریم و اگر خدای نکرده سوء تفاهمی پیش آمده عذر خواهی می کنیم.
امروز علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری، سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع)، سردار غلامعباس غلامزاده فرمانده انتظامی استان، مجید شیرانی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و جعفر مردانی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در جمع اهالی روستای چنار محمودی حضور یافتند.
چهارشنبه گذشته در پی انتشار اخباری مبنی بر ابتلا جمعی از اهالی روستای "چنار محمودی" شهرستان لردگان در استان چهارمحال و بختیاری به ویروس HIV مردم در مقابل فرمانداری و مرکز بهداشت این شهرستان دست به تجمع اعتراضی زدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3