ایرنا/فرمانده انتظامی استان همدان گفت: ماموران یگان عملیاتی ۱۱۰ با همکاری ماموران کلانتری ۱۲ موفق به کشف پنج هزار ۳۰۰ دست لباس خارچی قاچاق در شهر همدان شدند.
سردار بخشعلی کامرانی صالح بیان کرد: ماموران یگان ۱۱۰ ساعت یک بامداد امروز هنگام گشت زنی به سه دستگاه خودرو سواری پراید در حوالی میدان پژوهش مشکوک شده و برای بررسی موضوع به آنها نزدیک می شوند.
وی اضافه کرد: راننده این خودروها با دیدن پلیس از محل متواری شده و ماموران پلیس با درخواست نیروی کمکی از کلانتری ۱۲ اقدام به تعقیب این خودروها می کنند.
فرمانده انتظامی استان همدان اظهار داشت: ۲ دستگاه از خودروهای متواری، هنگام ورود به یک منزل مسکونی توسط پلیس شناسایی و سه تن از سرنشینان آنها دستگیر شدند.
سردار کامرانی صالح ادامه داد: ماموران در بازرسی از این منزل مسکونی پنج هزار و ۳۰۰ دست لباس خارجی بدون مجوز و قاچاق را کشف و ضبط کردند که ارزش ریالی آنها حدود یک میلیارد ریال است.
وی یادآوری کرد: ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده در ۶ ماهه سال جاری یک هزار و ۲۴۰ میلیارد ریال است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۱۰ درصد افزایش دارد.
فرمانده انتظامی استان همدان افزود: ۲ هزار نفر از افراد فعال در امر کالای قاچاق نیمه نخست امسال دستگیر و خودروی آنها توقیف شده که نتیجه آن تشکیل ۱۱۰ پرونده قاچاق بالای یک میلیارد و ۲۰ پرونده بالای پنج میلیارد ریال است.
سردار کامرانی صالح گفت: مبارزه با عرضه کالای قاچاق ماموریت اصلی پلیس در سال جاری است که تاکنون ۲۰۰ عملیات در این حوزه اجرا شده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e