تسنیم/قنبر موسی‌نژاد با اشاره به فعالیت کمیته امداد در زمینه کمک‌های موردی به مددجویان تحت پوشش اظهار داشت: در 6 ماهه نخست امسال بیش از 5 هزار کمک موردی با صرف مبلغی بیش از یک میلیارد و 400 میلیون تومان به منظور کمک به خانواده‌های تحت حمایت انجام شده است.
وی افزود: بخش عمده این کمک‌ها در سرفصل تامین هزینه‌های معیشتی، تحصیل، درمانی، خرید لوازم ضروری زندگی، توانمندسازی، ازدواج و ایجاد اشتغال بوده است.
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 8 هزار میلیارد ریال از منابع دولتی به منظور بیمه مکمل مددجویان تحت حمایت هزینه شده است که شامل خدمات غیرمشمول بیمه، فرانشیز خدمات بستری و سرپایی و پرداخت کمک‌هزینه بیماران زمین‌گیر می‌شود.
موسی‌نژاد بیان کرد: مهم‌ترین رسالت کمیته امداد رفع نیاز محرومان و توجه به انها بوده که از جمله برنامه‌های کمیته امداد در سال 98 توزیع عادلانه اعتبارات در مناطق محروم بوده است.
وی با اشاره به آمارهای درآمدی استان مرکزی ادامه داد: در 6 ماهه نخست امسال شاهد افزایش آمارهای درآمدی کمیته امداد بودیم به طوری که در بخش صدقه در این مدت رشد 55 درصدی را داشتیم.
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی عنوان کرد: همچنین در این مدت رشد 49 درصدی را در حوزه اکرام ایتام و محسنین و رشد 44 درصدی را در حوزه زکات شاهد بودیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f