یافته/فرمانده انتظامی استان از کشف 260 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی خبر داد.
سردار حاجی محمد مهدیان نسب گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پی کسب خبری مبنی بر جابه‌جایی مقادیری مواد مخدر توسط باند سوداگر مرگ در آزادراه خرم زال، بلافاصله به محل اعزام شدند.
وی افزود: ماموران پس از شناسایی خودروهای حامل مواد مخدر طی یک عملیات منسجم 260 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و 3 دستگاه خودرو سواری از قاچاقچیان توقیف و 4 نفر سوداگر مرگ را در این رابطه دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان با بیان این که از ابتدای سال جاری تاکنون 2 تن و 955 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است گفت: میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته 2 درصد افزایش داشته است.
سردار مهدیان نسب در ادامه گفت: از ابتدای سال تاکنون 12 هزار و 700 نفر خرده‌فروش، قاچاقچی، توزیع‌کننده و معتاد متجاهر دستگیر که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 4 درصد افزایش داشته است.
وی انهدام 46 باند مواد مخدر سنتی و صنعتی با افزایش 9 درصدی و اجرای 483 طرح پاک‌سازی نقاط آلوده، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کنترل محورهای مواصلاتی به‌صورت منطقه‌ای، حجمی و موضوعی در سطح استان از ابتدای سال تاکنون با افزایش 4 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته را از دیگر اقدامات پلیس لرستان برشمرد.
کامیون حامل پارچه قاچاق در دورود توقیف شد
فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه تریلی و کشف 10 میلیارد ریال پارچه قاچاق در شهرستان دورود خبر داد.
سردار حاجی محمد مهدیان نسب گفت: ماموران انتظامی شهرستان دورود حسب اخبار واصله مبنی بر عبور یک کامیون تریلی حامل کالای قاچاق در مسیر خرم‌آباد - دورود، خودرو موردنظر را شناسایی و متوقف کردند.
فرمانده انتظامی استان افزود: ماموران در بازرسی خودرو مذکور یک هزار و 43 طاقه انواع پارچه خارجی فاقد اسناد و مدارک مثبته گمرکی کشف و در این رابطه 2 نفر را دستگیر کردند.
وی با بیان این که محموله کشف شده از استان‌های جنوبی به مقصد پایتخت بارگیری شده بود خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش پارچه‌های مکشوفه را 10 میلیارد ریال اعلام کردند و متهمان با تشکیل پرونده به مراجع ذی‌صلاح معرفی شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9