تسنیم/یوسف خدادادی در بازدید از کارخانه تسنیم‌ اردبیل اظهار داشت: در بازدید اعضای کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری استان از شهرک صنعتی نیر، وضعیت نابسامان و نیمه‌تعطیل کارخانه عظیم تسنیم مورد بررسی قرار گرفت که برای حل مشکلات این واحد باید اقدامات اساسی انجام شود.
وی افزود: پس از بررسی و استماع سخنان سرمایه‌گذار این شرکت آنچه به نظر می‌رسد این است که سوء مدیریت و یا یک نوع بی‌تفاوتی باعث شده است که امروز با این وضعیت کارخانه عظیم روبه‌رو باشیم و به جای آنکه شاهد اشتغال صدها نفر در اینجا باشیم با تعطیلی این کارخانه تولیدی مواجه هستیم.
نائب رئیس کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری در استان اردبیل بیان کرد: به یقین بخش عظیم مشکلات و معضلات این کارخانه در سطح استان قابل حل نیست و باید در مرکز و از وزارتخانه‌های مربوطه حل و فصل شود، بنابراین این موضوع در کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری و ستاد اقتصاد مقاومتی استان مطرح شده و پیگیری می‌شود.
خدادادی تصریح کرد:‌ امیدواریم با همت مسئولان و متولیان در این حوزه، این کارخانه مجددا شروع به کار کند و ما شاهد اشتغال صدها نفر در این کارخانه باشیم چرا که راه‌اندازی و فعالیت هر کارخانه و واحد تولیدی در استان سبب توسعه، پیشرفت و اشتغال‌زایی در استان می‌شود و باید در این زمینه تلاش همه‌جانبه‌ای انجام شود.
معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به سرمایه‌گذاری عظیم انجام شده در این کارخانه گفت: کارخانه تسنیم با سرمایه‌گذاری بیش از سه هزار و 500 میلیارد ریال هزینه در شهرک صنعتی نیر احداث شده و ظرفیت اشتغال‌زایی صدها نفر را به صورت مستقیم و غیرمستقیم داشته است که به دلیل برخی مشکلات در حال حاضر در رکود به سر می‌برد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253