تسنیم/ خلیل عزیزی با اشاره به مشکلات پیش روی فعالیت شوراها در سطح استان اظهار داشت: عدم توجه مسئولان به نمایندگان مردم یکی از دغدغه‌های مهم شوراهای کردستان بوده و باید این معضل برطرف شود.
وی با بیان اینکه متأسفانه فرمانداران کردستان هیچ توجهی به جایگاه شوراها ندارند، افزود: فرمانداران شوراهای 17 تا 18 بخش را به عنوان نماینده مردم قبول ندارند!
رئیس شورای اسلامی استان کردستان با بیان اینکه فرمانداران در کمیته تطبیق سلیقه‌ای عمل می‌کنند، گفت: نماینده شورای استان در شهرستان‌های سروآباد، کامیاران، دیواندره و دهگلان به جلسات شورای کمیته تطبیق دعوت نمی‌شوند.
وی گفت: برخی از شهرداری‌ها بعد از گذشت 5 ماه به صورت سرپرستی اداره می‌شود در حالیکه باید ظرف یک ماه حکم شهردارها صادر شود.
عزیزی تاکید کرد: انتظار می‌رود معاون امور عمرانی استاندار کردستان دست از خط و نشان کشیدن برای شوراهای استان، جناح‌بازی و دخالت در انتخاب شهردارها بردارد.
وی اظهار کرد: استاندار کردستان بارها دستور حل مشکلات استان را صادر کرده اما متأسفانه زیرمجموعه وی دستورات را عملی نمی‌کنند و فرمانداران خود را از استاندار بالاتر می‌بینند.
رئیس شورای اسلامی استان کردستان با ابراز گله‌مندی از شعارهای بی‌سرانجام شهردار سنندج گفت: متأسفانه هیچ کدام از وعده‌های آقای شهردار همچون ساماندهی دستفروشان، کاهش ترافیک، جلوگیری از ساخت و سازهای بی‌رویه عملی نشد.
عزیزی با بیان اینکه بسیاری از مراکز بیمارستانی و درمانی و مدارس آموزشی متروکه و احتمال هرگونه حوادث ناگواری وجود دارد،افزود: وضعیت راه‌های استان بسیار نگران‌کننده و با میانگین کشوری بسیار فاصله دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34