ایرنا/ دویست و سیزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر فردیس شامگاه یکشنبه با معرفی وحید بخت آزاد به عنوان عضو جدید شورای اسلامی این شهر برگزار گردید.
بعد از چندین ماه که شورای ۹ نفره فردیس با ترکیب هشت نفر تشکیل و اداره می شد، وحید بخت آزاد عضو علی البدل این شورا به عنوان عضو اصلی به شورای اسلامی فردیس راه یافت.
وحید بخت آزاد جایگزین یکی از اعضای شورا شد که به دلیل اخذ رشوه برای همیشه از حضور در شورای اسلامی فردیس محروم شده است.
مریم قهرمانی صارم معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فردیس در جلسه علنی شورای اسلامی شهر فردیس با اشاره به اینکه شورا کانونی برای بهره گیری از خرد جمعی است، اظهار داشت: منشا شورای شهر رای و انتخاب مردم است و این مهم بر لزوم حرکت در جهت منافع شهر و شهروندان تاکید دارد.
مریم قهرمانی صارم افزود: توسعه شهر از اهمیت بالایی برخوردار است و امیدواریم با افزایش تعامل و همدلی بیش از پیش در شورای شهر فردیس شاهد اتفاقات خوبی در این شهر باشیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فردیس از اعضای شورای اسلامی شهر فردیس خواست با تعامل هرچه بیشتر با دستگاه های حاکمیتی برای بهبود اوضاع و روان سازی امور و رفاه مردم تلاش کنند.
شهر فردیس در سال ۹۶ از شهرداری کلانشهر کرج منفک و به عنوان شهرداری مستقل آغاز بکار کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af