صدا و سیما/مسئول کمیته حمل و نقل ستاد اربعین حسینی استان اردبیل گفت: به‌خاطر اوج بازگشت زائران اربعین حسینی پیش فروش بلیت اتوبوس و دایر کردن سرویس های دربستی به غیر از مرزهای چهارگانه از 24 الی 29 مهرماه در استان اردبیل ممنوع است.
علی رحمتی در بازدید از پایانه مسافربری شهر اردبیل با بیان اینکه 75 درصد ناوگان اتوبوسی استان در مرزهای خروجی به زائران اردبیلی خدمات ارائه خواهند کرد از مردم خواست درمدت یادشده با مدیریت سفرهای خود به شهرهای دیگر از سایر وسائط نقلیه از جمله سواری های کرایه ای بین شهری و مینی بوس استفاده کنند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از انجام نظارت ویژه به عملکرد شرکت ها و مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی خبر داد و گفت: طرح ویژه ارائه خدمات راهداری به زائران از 10 مهرماه آغاز شده و تا 3 آبان ماه ادامه خواهد داشت.
رحمتی اختصاص 400 دستگاه اتوبوس جهت جابجائی زائران اربعین را خاطرنشان کرد و افزود: امسال در جابجائی زائران هیچ گونه افزایشی در نرخ کرایه اتوبوس ها نداریم و مردم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف موارد را جهت بررسی به سامانه 141 و شماره تلفن 33816874 راهداری اطلاع دهند.
وی تصریح کرد: طبق آمار سامانه سماح تاکنون بیش از 20 هزار نفر از استان اردبیل جهت حضور در راهپیمائی باشکوه اربعین ثبت نام کرده اند که پیش بینی می شود این میزان به حدود 24 هزار نفر برسد و کلیه تمهیدات لازم جهت جابه‌جائی عاشقان امام حسینعلیه السلام توسط راهداری انجام شده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253