فارس/ پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از کشف هزار و ۶۰۰ کیلو گرم مواد مخدر و دستگیری و متلاشی شدن ۵۰ باند قاچاق و توزیع مواد مخدر در استان گیلان خبر داد.
احدالله احدی صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مصرف مواد مخدر باعث آسیب جدی به جامعه می‌شود، اظهار کرد: لازمه پیشرفت هر جامعه سلامت و نشاط آن است به همین دلیل و مصرف مواد مخدر تأثیر بسیار منفی بر روی جامعه داشته و مانع پیشرفت افراد جامعه می‌شود.
وی با اشاره به مقدار مواد مخدر کشف شده در نیمه اول سال ۹۸ گفت: تاکنون هزار و ۶۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از انواع مختلف کشف و به مراجع قضایی تحویل داده شده است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان با بیان اینکه بسیاری از باندهای مواد مخدر در استان گیلان در ۶ ماه نخست امسال شناسایی شدند، تصریح کرد: با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بیش از ۵۰ باند قاچاق مواد مخدر در سطح استان که مشغول توزیع حشیش، تریاک، هروئین و شیشه بودند شناسایی و متلاشی شدند که این امر نشان دهنده دید و اشراف اطلاعاتی دقیق نهادهای مربوطه است.
احدی با اشاره به دستگیری خرده‌فروشان مواد مخدر در استان گیلان افزود: علاوه بر باندهای توزیع مواد مخدر در استان، مأموران نیروی انتظامی در ۶ ماهه نخست امسال ۱۷ هزار خرده فروش مواد مخدر و معتاد را دستگیر کرده و به نهادهای مربوطه تحویل دادند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0