ایسنا/ کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان گفت: در طول ساعات امروز با توجه به افزایش سرعت بادهای جنوب شرقی شناورهای سبک از تردد دریایی خودداری کنند و تمهیدات لازم در بنادر استان صورت گیرد.
مرضیه سی‌سی پور افزود: طی امروز شاخص‌ترین پدیده استان وزش بادهای نسبتاً شدید جنوب شرقی و مواج شدن دریا خواهد بود.
وی اظهار کرد: توصیه می‌شود با توجه به افزایش سرعت بادهای جنوب شرقی (در محدوده 40 کیلومتر در ساعت ) شناورهای سبک از تردد دریایی خودداری کنند و تمهیدات لازم در بنادر استان صورت گیرد.
سی‌سی پور بیان کرد: در ساعات بعدازظهر از میزان شدت باد کاسته خواهد شد اما ساعات شب در محدوده تنگه هرمز وزش باد نسبتاً شدید جنوب شرقی پیش‌بینی می‌شود.
وی اضافه کرد: از لحاظ بارشی هرچند از میزان گستردگی موج بارشی در استان کاسته شده اما در پاره‌ای نقاط دریایی از جمله جزایر خلیج‌فارس و ارتفاعات شمالی و شرقی استان رشد ابر، رگبار پراکنده باران و رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.
کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان با اشاره به اینکه از لحاظ دمایی تغییرات قابل‌ملاحظه‌ای نخواهیم داشت، خاطرنشان کرد: روز سه‌شنبه نیز با شدت کمتر شاهد تلاطم دریا و رگبار پراکنده باران خواهیم بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121