یزد آوا/ علی گل آقایی با تکذیب خبر اهدای آیپد آیفون به مسئولین حاضر در جلسه تمدید مجوز یکی از معادن استان گفت: این خبر ازا اساس کذب است و وجود نهادهای نظارتی را زیر سؤال می‌برد.
وی تصریح کرد: در شورای معادن استان نماینده‌های قوه قضائیه، اطلاعات، سازمان‌های نظارتی، استاندار و ... وجود دارند و حساسیت ویژه‌ای در این مسائل وجود دارد و فردی نمی‌تواند با هدیه، رشوه و یا اقدام دیگری بر تصمیم‌های کارشناسی تأثیرگذار باشد.
سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی استان یزد اظهار داشت: پروسه تصمیم‌گیری در مورد هر بحث معدنی این‌گونه است که ابتدا باید گزارش کارشناسی در مورد آن تهیه شود و سپس این گزارش به‌مراتب بالاتر ارائه می‌شود و در اختیار فرد خاصی نیست که مخالفت و موافقت آن تأثیرگذار باشد.
گل‌آقایی بابیان این‌که کذب بودن این خبر کاملاً واضح است و اصلاً امکان‌پذیر نیست افزود: زیرا نمایندگان بخش خصوصی، اتاق بازرگانی، بخش دولتی و ارگان‌های نظارتی در شورای معادن استان حضور دارند و وحدت رویه در تصمیم‌گیری‌ها وجود دارد و در خصوص مباحث مطرح در شورا نامه‌نگاری‌های متعددی با بخش‌های تخصصی وزارت خانه صورت می‌گیرد و درمجموع با توجه به حضور ترجمان‌های نظارتی و رویه‌ای که وجود دارد امکان چنین اقداماتی برای تأثیرگذاری بر تصمیمات وجود ندارد.
وی عنوان کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی و نظارتی حضور فعالی در این زمینه‌دارند و بسیار حساس هستند به‌طوری‌که درگذشته کوچک‌ترین تخلفات را شناسایی و برخوردهای محکم و جدی داشته‌اند و اگر چنین خبری صحت داشت بنده یک ثانیه هم اینجا نبودم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today
آخرین خبر یزد در سروش :
http://sapp.ir/Yazd.Online
آخرین خبر یزد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155451392Cdb9bc9fb1b