فارس/سردار بخشعلی کامرانی‌صالح از کشف البسه قاچاق میلیاردی خبر داد و اظهار کرد: روز گذشته ماموران گشت 110 شهرستان همدان حین گشت‌زنی حوالی میدان پژوهش به راننده سه دستگاه سواری پراید مشکوک شده و بلافصله جهت توقیف آنها اقدام می‌کنند.
وی با بیان اینکه راننده هر سه خودرو با مشاهده ماموران اقدام به فرار می‌کنند گفت: با اعزام نیروهای کمکی کلانتری 12 شهرستان دو دستگاه از خودروها هنگام ورود به یک منزل مسکونی متوقف می‌شوند.
فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: با اخذ مجوز قضایی و در بازرسی از این منزل، بیش از 5 هزار و 300 دست لباس خارجی قاچاق و فاقد مجوز که از جنوب کشور به مقصد همدان بارگیری شده بود کشف و سه متهم دستگیر شدند.
وی افزود: تلاش برای شناسایی و توقیف خودروی سوم در دستور کار واحد تجسس کلانتری 12 مدرس قرار دارد.
کامرانی‌صالح با اشاره به ارزش ریالی اقلام قاچاق کشف شده تصریح کرد: ارزش اقلام کشف شده توسط کارشناسان یک‌میلیارد ریال برآورد شده است.
وی در پایان یادآور شد: نیروی انتظامی برابر وظیفه ذاتی خود و در راستای حمایت از کالای ایرانی با هرگونه قاچاق کالا مبارزه کرده و در این راستا از شهروندان انتظار داریم هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص خرید و فروش اموال قاچاق را با شماره 110 به پلیس اطلاع دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e