پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان، گفت: ماموران پلیس این استان در 3 عملیات، یک تن و 260 کیلو تریاک و 240 کیلو حشیش کشف کردند.
سردار محمدرضا میرحیدری گفت: در راستای مبارزه با واردکنندگان موادافیونی، ماموران پلیس استان یزد با انجام کار گسترده اطلاعاتی، از بارگیری و حرکت محموله های سنگین موادافیونی از شرق کشور به سمت پایتخت مطلع شدند.
وی ادامه داد: با توجه به اطلاعات به دست آمده از تردد اشرار، ماموران پلیس یزد مسیر حرکت آنها را زیر نظر گرفته و در 2 عملیات انجام شده در محور مهریز به یزد ضمن توقیف 4 دستگاه خودروی سواری مربوط به سوداگران مرگ و دستگیری 8 نفر از آنها، 860 کیلو تریاک و 240 کیلو حشیش را کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان یزد ضمن اشاره به عملیات دیگر پلیس در مسیر "هرات به یزد" گفت: در این عملیات نیز با توقیف 3 دستگاه خودرو 400 کیلوگرم تریاک از قاچاقچیان کشف و 13 نفر از آنها نیز دستگیر شدند.
سردار میرحیدری تصریح کرد: در مجموع در این 2 عملیات که در مدت کمتر از 3 روز انجام شد؛ یک تن و 500 کیلوگرم تریاک و حشیش کشف، 7 دستگاه خودرو توقیف و 21 نفر از قاچاقچیان، دستگیر شدند.
وی خاطرنشان کرد: با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس استان یزد از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 20 تن انواع موادافیونی کشف که شاهد افزایش 7 درصدی کشفیات نسبت به سال گذشته بوده ایم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today
آخرین خبر یزد در سروش :
http://sapp.ir/Yazd.Online
آخرین خبر یزد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155451392Cdb9bc9fb1b