باشگاه خبرنگاران/نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: درمان بیماران و جلوگیری از گسترش بیماری در روستای چنارمحمودی شهرستان لردگان در اولویت قرار دارد.
حجت الاسلام محمدعلی نکونام به مناسبت سالروز سفر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به این استان و مسائل اخیر لردگان به این شهرستان سفر کرد.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در مصلای شهر لردگان، درمان بیماران مبتلا به اچ‌ای وی در روستای چنارمحمودی را اولویت اصلی مسئولان مربوطه اعلام کرد و گفت: در حال حاضر، درمان و پیشگیری از گسترش این بیماری مورد توجه قرار دارد.
حجت الاسلام نکونام با اشاره به اینکه این عارضه درمان پذیر است افزود: وزارت بهداشت و درمان باید تمام ظرفیت و امکانات لازم را برای درمان عالمانه و محققانه مردم چنارمحمودی در این روستا متمرکز کند.
او از مسئولین خواست، عاملین و مسببین این اتفاق را شناسایی کنند و چنانچه کوتاهی صورت گرفته شفاف سازی و با متخلفین برخورد قاطع گردد.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در این سفر یک روزه ضمن حضور در نشست شورای تأمین، از دفتر امام جمعه و فرمانداری شهرستان لردگان دیدن کرد.
همچنین جمعی از معتمدین و متنفذین روستای چنار محمودی با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد دیدار و مشکلات و مسائل خود را مطرح و خواستار پیگیری و رسیدگی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3