فارس/رضا مهدیون اظهار کرد: برخورد با متخلفان حوزه منابع طبیعی به صورت مستمر توسط یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان انجام می‌شود.
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با بیان اینکه در شهریور‌ماه سال‌جاری 10 مورد خلع ید و رفع تصرف انجام شده است، گفت: با این خلع ید 29 هکتار از اراضی خلع ید شده است.
وی از سه مورد پیشگیری از تصرف در اراضی ملی خبر داد و گفت: در این پیشگیری‌ها از تصرف هفت هکتار جلوگیری شده است.
مهدیون با اشاره به اینکه یک دستگاه ماشین‌آلات و ادوات در اراضی ملی توقیف شده است، گفت: 23 مورد گزارشات مردمی در شهریور‌ماه توسط منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان وصول شده است.
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با اشاره به اینکه در شهریور‌ماه سال‌جاری 10 مورد پرونده ماده 55 در استان زنجان تنظیم شده است، گفت: این تعداد پرونده برای 191 هکتار از اراضی تشکیل شده است.
وی با اشاره به اینکه در شهریور‌ماه سال‌جاری چهار مورد اخراج دام غیر مجاز از اراضی انجام شده است، گفت: در این اخراج‌ها یک هزار و 30 واحد دامی از اراضی خارج شده است.
مهدیون با بیان اینکه در شهریور‌ماه سه مورد اطفای حریق انجام شده است، گفت: 232 هکتار از اراضی استان زنجان در این آتش‌سوزی‌ها در آتش سوخته است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd