فارس/ مهدی خادمی در جمع خبرنگاران به عملکرد ۶ ماه اول امسال نسبت به سال گذشته اشاره کرد و افزود: پانزدهمین شهرستان مازندران از نظر جمعیت و ششمین شهرستان استان از نظر وسعت هستیم و سرقت خشن و مسلحانه نداشتیم.
وی از کاهش 5 درصدی سرقت و افزایش 5 درصدی کشف سرقت در سوادکوه خبر داد و خاطر نشان کرد: با فعالیت‌های اطلاعاتی، 10 درصد افزایش کشف و 3 و 6 درصد افزایش دستگیری خرده‌فروشان و افزایش ۴ درصدی دستگیری معتادان را در 6 ماه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل داشتیم.
خادمی از مجهز‌بودن همه گشتی‌ها به البسه دوربین‌دار و خودروهای دارای جی.پی.اس خبر داد و اظهار کرد: نصب دوربین پلاک‌خوان برای رصد ورودی و خروجی شهرستان سوادکوه از ابتدای امسال انجام شد.
وی از برگزاری جلسه و برنامه‌ریزی برای استقرار پلیس‌محله و نصب دوربین در مناطق و روستا‌های شهرستان سوادکوه با تأیید نیروی انتظامی خبر داد و افزود: 26 روستای سوادکوه دارای دوربین هستند و تولید امنیت با همکاری مردم و مسؤولان به دست می‌آید و هزینه در امنیت، سرمایه‌گذاری آینده‌نگر انه است.
فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه از تعداد 3 هزار و 998 تماس با پلیس 110 شهرستان سوادکوه برای 6 ماه اول سال 98 خبر داد و گفت: پرونده‌های تشکیل‌شده در انتظامی سوادکوه تعداد هزار و 810 پرونده بود که تعداد 297 پرونده با مشاوره انتظامی منتهی به صلح و سازش شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9