مهر/ مدیرکل راه آهن جنوب از پیش بینی ۲۲۰ رام قطار برای سهولت جابه‌جایی زائران در ایام اربعین خبر داد.
عبدالکریم درویش زاده مدیر کل راه آهن جنوب اظهار کرد: از تعداد کل رام قطار های پیش بینی شده ۱۶۰ رام قطار سراسری و ۶۰ رام قطار فوق العاده هستند.
وی گفت: در ایام اربعین قطارهای تهران- مشهد و زاهدان- خرمشهر و به عکس، مسافران و زائران اربعین حسینی را جا به جا می کنند.
وی با اشاره به برنامه ریزی در جهت سرویس دهی به زائران اربعین به وسیله ریل باس پیش بینی شده برای جا به جایی رایگان زائران از ایستگاه راه آهن خرمشهر تا شلمچه از روز فردا سه شنبه ۱۶ مهر ماه افزود: با توجه به افزایش تقاضاها و به منظور انتقال سریع و آسان زائران به مرز، یک رام قطار ریل باس از امروز با ظرفیت ۳۳۲ صندلی در مسیر یاد شده کارش را آغاز کرد که امکان افزایش این ظرفیت تا ۳۵۰ مسافر هم وجود دارد.
مدیرکل راه آهن جنوب از پیش بینی جا به جایی روزانه ۱۵ هزار زائر در مسیر ایستگاه راه آهن خرمشهر تا شلمچه و بالعکس با بهره گیری از ریل باس یاد شده خبر داد و تصریح کرد: زائرانی که با قطار وارد ایستگاه اهواز می شوند سپس به وسیله قطار اتوبوسی و یک رام ریل باس به مرز شلمچه منتقل می شوند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335