مهر/ رحمان حریری در جلسه کمیته حقوقی قضایی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، اظهار داشت: مطالبه ای که بیشتر مردم از ما دارند در دو حوزه خلاصه می شود، یکی جمع آوری معتادان متجاهر و دومی برخورد قاطع با خرده فروشان است و دبیرخانه شورا هم با توجه به رسالتی که دارد بیشتر توان خود را با دستگاه های متولی روی این حوزه گذاشته است.
وی افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، کمر مافیا و عرضه‌کنندگان کلان مواد مخدر باید شکسته شود و ما در این عرصه با تمام توان با قاچاقچیان مواد مخدر مبارزه خواهیم کرد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان ادامه داد: پانزده مرکز ترک اعتیاد استان ماده ۱۵ و دو مرکز آن تبصره دو ماده ۱۶ است و این را هم باید اضافه کرد، بهزیستی متولی امر مراکز ترک اعتیاد بوده و شورای هماهنگی تنها در بحث نظارتی آن انجام وظیفه می‌کند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز کردستان نیز در این جلسه بیان کرد: بسیاری از اقدامات پلیس تخصصی برخورد با خرده فروشان است اما اولویت نخست باید برخورد قاطع و دستگیری عمده فروشان باشد.
محمد جباری یادآور شد: مسائل و مشکلات مواد مخدر برای قوه قضائیه حائز اهمیت است ولی این مسئله را باید در نظر داشت در هر حوزه باید به صورت مستقل عمل کنیم تا نتیجه بهتری حاصل شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34