ایرنا/ اعضای شورای اسلامی شهر کامیاران در جلسه انتخاب شهردار از میان کاندیداهای معرفی شده ولی وفایی را با هفت رای موافق به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب کردند.
رئیس شورای اسلامی شهر کامیاران گفت: وفایی توانست در یک رقابت پنج نفره که رزومه آنها به شورای اسلامی ارسال شده بود با کسب هفت رای موافق هفت عضو شورا به عنوان شهردار این شهر انتخاب شود.
آزاد شیروانی اظهار داشت: وفایی برای طی مراحل قانونی انتصاب خود به فرمانداری شهرستان معرفی شده است.
وی با بیان اینکه از آغاز فعالیت این دوره شورا تاکنون ۲۲ رزومه برای شهردار این شهر بررسی شده است اضافه کرد: در آخرین مرحله پنج رزومه بررسی شد که وفایی به دلیل داشتن مدرک مرتبط، بومی بودن، آشنایی کامل با مشکلات شهر، شورا باور بودن، توانایی و تجربه به عنوان شهردار انتخاب شد.
شیروانی یادآورشد: بعد از عزل کاوه کریمی شهردار سابق این شهر ناصر سلطانی به مدت ۶ ماه سرپرستی شهرداری را بر عهده داشت که وی نیز از سوی استانداری به دلیل نداشتن مدرک مرتبط رد شد.
وفایی از اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر کامیاران است و در صورت تایید صلاحیت و کسب عنوان شهردار از شورا کنار گذاشته می شود و عضو علی‌البدل جانشین او در شورا می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34