ایرنا/ معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت: ناوگان اتوبوس استان از ۲۴ تا ۲۹ مهرماه زمان اوج بازگشت مسافران اربعین؛ در خدمت زائران اربعین حسینی است؛ از اینرو، هموطنان حتی الامکان برنامه ریزی های شان را برای سفر با این ناوگان حمل و نقل عمومی طی این مدت برنامه ریزی نکنند.
فریبرز مرادی روز سه شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: شهروندان برای سفر با اتوبوس حتی الامکان برنامه ریزی های شان را به قبل و یا بعد از این مقطع زمانی یاد شده موکول کنند و در صورت ضرورت از وسائل نقلیه دیگری استفاده کنند.
وی با اشاره به آمادگی ۱۸۰ دستگاه اتوبوس از ۸۷ شرکت حمل و نقل عمومی استان برای حمل و نقل زائران اربعین حسینی تصریح کرد: امسال بازگشت زائران اربعین حسینی طی دو مرحله پیش گرایانه( از تهران به کرمانشاه) و پس گرایانه ( از کرمانشاه به گیلان ) انجام می شود.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خاطر نشان کرد: بازگشت تمامی زائران با استفاده از این ناوگان انجام خواهد شد و در صورت نیاز از ناوگان حمل و نقل عمومی استان های دیگر نیز کمک گرفته می شود
تاکنون افزون بر ۴۰ هزار زائر از گیلان برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین ثبت نام کرده اند. سال گذشته ۲۳ هزار و ۸۱۶ نفر از گیلانبرای شرکت در مراسم اربعین حسینی روادید دریافت کرده بودند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0