صدا و سیما/ معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام گفت: اخباری که در فضای مجازی مبنی بر صدور برگ تردد در پایانه مرزی مهران منتشر شده، صحت ندارد.
سرهنگ فرزاد یاسمی با اعلام این خبر گفت: در چند روز گذشته تعداد محدودی از هموطنان بدون گذرنامه یا برگ تردد به مرز مهران مراجعه کرده بودند که با توجه به عدم صدور برگه تردد در این شهر، عودت داده شدند.
وی با بیان اینکه زائران پیش از مراجعه به مرزها باید گذرنامه یا برگه تردد خود را در شهرهای مبدا دریافت کنند، تاکید کرد: زائران به شایعات مطرح شده در فضای مجازی توجه نکرده و اخبار موثق خود را از کانال خبری پلیس و قرارگاه رسانه ای اربعین مستقر در پایانه مرزی مهران دریافت کنند.
معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام با اشاره به وقوع چند فقره تصادف در چند روز گذشته در محورهای مواصلاتی استان تصریح کرد: می‌طلبد رانندگان با سرعت مطمئنه و پرهیز از هرگونه عجله و شتاب رانندگی کرده و به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و هشدارهای پلیسی که در مسیر نصب شده است، توجه کنند.
وی افزود: معاونت اجتماعی انتظامی استان ایلام برای تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی و آگاه کردن آنان نسبت به خطرات جاده ای، با نصب بنر بر روی بیلبوردهای مستقر در محورهای مواصلاتی و همچنین درج پیام های هشداری در پایانه مرزی مهران سعی کرده با آگاهسازی از ایجاد حوادث احتمالی جلوگیری کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a