ایرنا/ رئیس کل دادگستری البرز اعلام کرد: تلاش ما بر این است که آمار دقیقی از وضعیت پرونده‌های اقتصادی استان داشته باشیم و به این منظور از تمامی بخش‌های دادگستری آماری احصاء و اقدامات و پیگیری‌های ویژه‌ای برای پرونده‌های مالی خواهیم داشت.
حسین فاضلی هریکندی روز سه‌شنبه در پنجمین پاتوق بچه‌های جبهه انقلاب اسلامی که در مسجد حضرت معصومه(ع) افزود: البرز در زمینه ابهام‌های مالی برخی از شوراهای شهر، شهرداری‌ها، زمین‌خواری و تغییر غیرمجاز کاربری اراضی ملی و منابع طبیعی مشکلات زیادی دارد.
وی اضافه کرد: با فعال‌سازی شورای حفظ حقوق بیت‌المال در اراضی ملی و منابع طبیعی و برگزاری جلسات مختلف با اعضای دستگاه‌های مختلف اجرایی که در این شورا وظایفی دارند سعی در برطرف کردن این مشکلات داریم.
فاضلی هریکندی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های دادگستری استان حمایت از تولید اظهار داشت: با هدف تحقق این مهم، تلاش ما بر این است که از تمام ظرفیت دادگستری و ابزارهایی که در تعامل با دستگاه‌های اجرایی داریم در جهت رونق تولید و حمایت از سرمایه‌گذاری سالم بهره ببریم.
وی ادامه داد: همچنین جلساتی با اتاق بازرگانی، اصناف، صاحبان صنایع و فعالین اقتصادی و بازدید از شهرک‌های صنعتی مختلف استان البرزداشته‌ایم که در این دیدارها بخش مهمی ازمشکلات پیش روی تولیدکنندگان احصاء که طبق برنامه به تک تک آنها که راهکار قضایی دارند رسیدگی می‌شود.
فاضلی هریکندی گفت: اعتقاد ما براین است که در کنار مبارزه با مفاسد اقتصادی با استفاده از اختیارات و ابزار قانونی کارهای ایجابی نیز در زمینه حمایت حقوقی و قضائی از تولید کنندگان انجام داد.
وی افزود: البته این امر شامل کلیه پروندهای با موضوعات مالی است نه لزوما مفاسد اقتصادی است، به دنبال این هستیم که آمار دقیقی از وضعیت پرونده‌های اقتصادی استان داشته باشیم که به همین منظور از بخش‌های دادگستری استان او شهرستان‌ها آماری احصا شده و اقدامات و پیگیری‌های ویژه‌ای برای پرونده‌های مالی خواهیم داشت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af