صدا و سیما/جوانان خلاق کرمانی در یک شرکت دانش بنیان، با تولید ابزارآلات دقیق، گام دیگری در قطع وابستگی کشور برداشته اند.
طراحی و تولید محصولات الکترونیکی با تکیه بر توانمندیهای داخلی وبهره گیری از ظرفیت و دانش جوانان خلاق یکی از مهمترین ویژگیهای شرکت دانش بنیان پنگال الکترونیک در کرمان است ودرهمه بخشها اعم از طراحی الکترونیکی، مکانیکی ، نرم افزار وسخت افزار به توان ودانش متخصصان داخلی اتکا دارد.تولید تجهیزات الکترونیکی بادانش وتوان جوانان کرمانی
این شرکت همچنین در تولید بسیاری از محصولات به عنوان تنها تولیدکننده و در برخی به عنوان چند تولیدکننده معدود در کشور محسوب می شود.
فلومترالکترومغناطیس(کنتورهای هوشمند) انواع سطح سنج اولتراسونیک، بادسنج اولتراسونیک، تجهیزات ابزار دقیق جاده ای و تونلی و ... از جمله ابزار تولیدی این شرکت دانش بنیان است.
شرکت دانش بنیان پنگال الکترونیک 11 سال پیش در زمینه طراحی و تولید تجهیزات الکترونیکی و ابزارآلات دقیق کار خود را با 4 نیرو در کرمان آغاز کرد و اکنون با 24 نیرو در مسیر رونق تولید قرار دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00