باشگاه خبرنگاران/اثر «شعر یادم ره» از گروه موسیقی سیریا بوشهر به عنوان قطعه برتر کشور معرفی شد.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: اثر «شعر یادم ره» از گروه موسیقی سیریا در پایگاه «موسیقی ما» مهم‌ترین مرجع‌ منبع خبری در این حوزه به عنوان قطعه برتر در کشور معرفی شد.
محمدحسین زندویان افزود: پایگاه موسیقی ما ۳۰ موسیقی از سراسر کشور در زمینه‌های مختلف پاپ، سنتی و تلفیقی به عنوان برتر معرفی کرد که اثر «شعر یادم ره» از استان بوشهر تولیدی گروه سیریا نیز به عنوان قطعه برتر شناخته شد.
او بیان کرد: این اثر ۲۹ مرداد منتشر شده و تاکنون بیش از ۲۰۱ هزار بار دانلود و شنیده شده است.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر ادامه داد: گروه سیریا در کسب این عنوان با گروه‌ها و خوانندگانی همچون احسان خواجه امیری، حسین روزبهانی، محمد اصفهانی، مهدی یراحی، فرزاد فرزین، علیرضا قربانی و محمد معتمدی رقابت کرده بود.
زندویان گفت: گروه موسیقی سیریا از هشت سال پیش تاکنون فعالیت خود را در زمینه موسیقی آغاز کرده که در یک و نیم سال اخیر به صورت حرفه‌ای موسیقی تلفیقی با تمرکز بر موسیقی بوشهر را در دستور کار خود قرار داده است.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان عنوان کرد: خواننده این گروه محمد لاریان از هنرمندان بوشهری است که در حال حاضر در نمایش «هر کسی یا روز می‌میرد یا شب، من شبانه روز» به کارگردانی سجاد افشاریان که پرمخاطب‌ترین تئاتر این ماه در تهران است، نقش آفرینی می‌کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22