فارس/ تیم فوتبال شهرداری آستارا در هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته دوم مقابل تیم فوتبال اترک بجنورد با نتیجه چهار بر سه پیروز شد.
دو تیم فوتبال شهرداری آستارا و اترک بجنورد از هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته دوم و در گروه الف این رقابت‌ها در ورزشگاه وحدت آستارا به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان، تیم فوتبال شهرداری آستارا با نتیجه چهار بر سه به پیروزی دست‌یافت.
داوران: میثم دستجردی، منصور خواجه‌زارع، ناصر صالحی و محمد رامیان
ترکیب تیم فوتبال شهرداری آستارا:
آیدین مسعودی، سید احمد آهی، احمد عزیزی، میلاد افشه، پویا عزیزپور، علی ربیع‌زاد، ابراهیم بزرگی، محمد آزادطلب، مبین رضاپور، سید علی یحیی‌زاده و پژمان ثباتی
سرمربی: حسن اشجاری
شاگردان اشجاری برای جبران دو شکست و یک تساوی بازی‌های قبل در زمین چمن باشگاه ورزشی وحدت به میدان رفتند؛ شهرداری‌چی‌ها نیمه اول بازی را کوبنده آغاز کردند و توانستند در این نیمه، سه گل بزنند؛ با شروع نیمه دوم و زدن گل چهارم در دقیقه ۵۳ بازی، شاگردان اشجاری برای حفظ نتیجه به لاک دفاعی فرورفتند تا اترکی‌ها سه فرصت برای جبران گل‌های دریافتی داشته باشند.
پژمان ثباتی در دقایق یک و ۲۰، محمد آزادطلب در دقیقه ۴۳ و سیدعلی یحیی‌زاده در دقیقه ۵۳ بازی برای شهرداری آستارا و امین ترکاشوند در دقیقه ۵۶، حامد اسدپور در دقیقه ۸۱ و میلاد جهان‌منش در دقیقه ۹۰ بازی برای تیم اترک بجنورد گل‌زنی کردند.
تیم فوتبال شهرداری آستارا فصل نقل و انتقالاتی را با سرمربیگری علی‌رضا رخ‌چکا آغاز کرد، تغییرات در تیم مرزنشین گیلان زمین، دیری نپایید و حسن اشجاری خیلی زود به تیم فصل گذشته خود بازگشت و تاکنون دو شکست، یک تساوی و یک برد در کارنامه شهرداری‌چی‌ها ثبت‌شده است.
شهرداری آستارا در هفته پنجم رقابت‌های لیگ دسته دوم رأس ساعت ۱۵ بعدازظهر روز شنبه ۲۳ مهرماه جاری در ورزشگاه سردار جنگل شهرستان رشت به مصاف شهرداری فومن می‌رود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0