تسنیم/سردار حاجی محمد مهدیان نسب در حاشیه افتتاح پاسگاه انتظامی شیروان بروجرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با هفته نیروی انتظامی 20 پروژه در استان افتتاح شد که یکی از این پروژه‌ها پاسگاه روستای شیروان بود؛ این پاسگاه در زمینی به مساحت 3000 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 520 میلیون تومان ساخته شده است.
وی افزود: پاسگاه روستای شیروان هنوز تکمیل نشده و یک سری هزینه‌ها دارد که ان‌شاءالله به زودی اعتبار آن از استان داده می‌شود. دومین پروژه ما در شهرستان بروجرد که احداث می‌شود کلانتری 15 روستای جهان آباد است که در زمینی به مساحت 4000 هزارمتر تهیه و تملک شده و 2 میلیارد و 700 میلیون تومان نیز درحال حاضر برای این منظور اعتبار در نظر گرفته شده که هم اکنون تشریفات کار و مراحل آن به صورت قانونی در حال انجام است و به زودی این پروژه تحویل پیمانکار می‌شود.
فرمانده نیروی انتظامی لرستان ضمن اشاره به ایجاد پلیس امنیت اقتصادی در بروجرد عنوان کرد: سومین پروژه امروز ما در شهرستان بروجرد ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بروجرد است که از دو ستاد تخصصی عمومی تشکیل شده و در اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری این ستادها به مرحله اجرایی خود خواهد رسید.
وی بیان کرد: در بحث ستادها شورای شهر و شهردار بروجرد و همچنین مسئولان با ما همکاری و تعامل بسیار داشتند؛ ما در حوزه فضای کار پلیس باید یک فضای تخصصی ایجاد کنیم و پلیس امنیت اقتصادی نیز در این شهرستان به زودی شروع به کار خواهد کرد.
در ششمین روز از هفته نیروی انتظامی 20 پروژه در استان افتتاح شد که یکی از این پروژه‌ها پاسگاه انتظامی شیروان بروجرد که با حضور سردار حاجی محمد مهدیان نسب، امام جمعه و فرماندار بروجرد و جمعی از مسئولان این شهرستان افتتاح شد.
بعد از پایان مراسم افتتاح پاسگاه شیروان، سردار مهدیان نسب از خانواده‌های شهید تقوی و گودرزی که از شهدای نیروی انتظامی بودند دیدار کرد و به هرکدام از این خانواده‌ها با اهدای هدیه تجلیل به عمل آورد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9